Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde můžete psát Vaše komentáře, příspěvky, dotazy a připomínky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: prostě tvé fotky a recepty

(Merylas, 10. 8. 2013 11:21)

Ahojky Laďko, no jasně, jsem to já :-)
Děkuji za Tvou návštěvu a budu ráda, jestli občas nakoukneš. Moc receptů ale už nepřidávám, změnila jsem práci, nemám tolik volna jako při 12 hodinovkách a proto už doma tak moc často nevařím. A jak volno mám, tak jezdím do Beskyd a to by byly jen "kotlíkové" recepty. :-)
Měj se krásně, Marie

Ahojky Maruško (-:

(HankaPu, 25. 5. 2013 22:29)

Maruško, moc Tě zdravím. Prohlížím si Tvoje fotky z hor, jsou nádherné. Vím, že Beskydy miluješ a hlavně ty tůry po nich. Tak Ti přeju ještě hodně našlapaných kilometrů, zdravé nožky a pěkné počasí. Nevím jak u vás, ale tady na Šumavě, snad jaro ještě ani nezačalo (((-: .
Tak ať se Ti všechno daří a těším se na Tvé další fotky, nejen z hor.

Re: Ahojky Maruško (-:

(Merylas, 9. 6. 2013 13:53)

Haničko, děkuji. Jsem moc ráda, že jsi nakoukla. Škoda, že to mám tak daleko na Šumavu :-( Měj se krásně, Marie

Pěkný nejen dnešní den :-)

(maiva, 21. 5. 2013 16:52)

Maruško, nejsem tak moc překvapená, už Tě trochu znám a vím, že co dáš do éteru je skvělé :-)
Nakoukla jsem na Tvoje nové fotky, super oko profíka. Je to jistě Tvoje oblíbené místo - úplně z toho čiší ta nálada a pocity. Díky, že jsem mohla alespoň takto s Tebou na procházku. Těžko bych se tam asi dostala... i když, kdo ví... sny se mohou někdy splnit a u nás je opravdu moc hezky. Moc pěkné albíčko a v dnešním přeprchavém dni pro lepší náladu jako dělané. Díky, díky, díky :-)

Re: Pěkný nejen dnešní den :-)

(Merylas, 25. 5. 2013 8:21)

Ivi, děkuji za návštěvu a za pochvalu fotek, ale s tou chválou to tak nepřeháněj :-) Do Beskyd jezdím moc ráda a vždy si to krásně užívám :-) Měj se hezky, Marie

zdravím

(magdalenka, 19. 5. 2013 22:55)

Náhodou som sem zablúdila...akosi som ťa stratila z dohľadu a teraz vidím, na čom si pracovala. Máš to pekné, rozkukávam sa, ale zatiaľ sa mi to tu páči.
Želám všetko dobré, nech sa ti darí.

Re: zdravím

(Merylas, 20. 5. 2013 20:04)

Magdalénko, děkuji za návštěvu, přání a pochvalu. Nemám teď tolik volného času, abych se stránkám více věnovala. Takže snad v budoucnu.
Měj se moc hezky a taky Ti přeju, ať se Ti daří. Marie

Pletení housek.

(Jiřička, 9. 5. 2013 16:46)

Dobrý den, na Top receptech jsem viděla u TVého receptu myslím, že se jmenoval Babiččiny houstičky postup jak se pletou housky z jedoho pramenu. Není to tak dlouho jsem si chtěla pletení připomenout a už jsem to nenašla. Tak jsou 2 možnosti, neumím to najít nebo jsi nechala své recepty odstranit. Moc prosím o přidání ukázky sem, abych si to oživila. Už jsem to jednou zkoušela na jidáškách, ale je to tak 2 roky a už si to nepamatuji. Přiznám se, že mi to dalo dost práce, abych to umotala. Moc děkuji a teď si jdu prohlédnout Tvé stánky. Bylo mi divné, že Tě na Topkách nevidím a už vím, kde Tě hledat. Děkuji. Jiřička (havlickova.ji@seznam.cz)

Re: Pletení housek.

(Merylas, 10. 5. 2013 17:06)

Jiřičko, děkuji Ti za návštěvu mých stránek. Ten postup motání housek najdeš na Topreceptech tady :-)
http://www.toprecepty.cz/recept/1913-housky/
Na Topreceptech mám všechny recepty i fotky, co jsem tam kdy vložila, nemám důvod je odstraňovat. Tak se měj hezky a přeji krásně umotané housky. Určitě to půjde, chce to jen trošku cviku. Taky jsem s tím chvíli válčila :-) Zdraví Marie

Poděkování

(Danae, 12. 12. 2012 13:05)

Ahojky, už dlouho chodím na Dámu a narazila jsem tam v tvé galerce na odkaz na tyhle tvoje fantastické stránky. Jsou inspirací i pro mne ale hlavně jsem je "předala" své dceři, která se osamostatňuje a učí se vařit. Podle těchto tvých perfektně vysvětlených receptů jí to jde skvěle, kam se hrabe nějaká knižní kuchařka. Takže ti obě moc a moc děkujeme.

Re: Poděkování

(Merylas, 12. 12. 2012 21:31)

Moc děkuji za tak velkou pochvalu. Jsem opravdu ráda, že se podle mých receptů daří a Ty i dcera jste spokojené. Ještě jednou děkuji, potěšilo mě to.

Pozdrav

(Jahoda, 6. 10. 2012 20:57)

Merylas, jsem moc ráda, že jsem Tě zde díky jedné hodné kamarádce objevila.:-)
Ta kamarádka mi doporučila nejvhodnější remosku pro moji mamču, která už vaří jen pro sebe a k mému překvapení remoska neleží ve skříni, ale maminka se s ní okamžitě skamarádila a stále v ní vaří!
Z toho důvodu pokukuji po různých receptech a už jsem si dovolila vytisknout moučníky, co jsi pekla. Ta bude mít radost :-)
Ale zpět k Tvým stránkám. Určitě Ti musely dát moc a moc práce (já bych s tím asi trpělivost neměla:-), ale upřímně musím napsat, že při otevření mě opravdu celkově překvapily, působí jednoduše, ale přehledně a barevně nemají chybu ! To tmavé pozadí dělá hodně:-)
Už jsem si i já našla recept Svíčka-zabíjačková pečeně, svíčkou jsme plnili na zabíjáčkách jitrnicový prejt, ale ráda vyzkouším Tvůj recept. Mám ráda jednoduchou sekanou bez zbytečného koření, Tvoje vypadá dobře a navíc syn nemá rád sekanou plněnou vejci. Takže je jasné, že zaboduji :-))
Merylas, viděla jsem zde známé tváře, četla jejich komentáře, vše pěkné již bylo řečeno - tak já snad jen, že je vidět, že vaříš s láskou a jsi hodně pečlivá.
Měj se hezky a těším se na vaření z Tvých receptů:-)
Jahoda

Re: Pozdrav

(Merylas, 7. 10. 2012 11:49)

Jahůdko, děkuji moc za Tvůj milý komentář a děkuji za návštěvu. Jsem moc ráda, že se Ti stránky líbí, ale pořád každému zdůrazňuji, že sice vařím s láskou a ráda, ale tak nějak obyčejně a lidově. Někdo by řekl, že postaru :-). Jinak doufám, že maminku recepty z remosky nezklamou a synovi bude taky chutnat. Já remosku poslední dobou využívám opravdu hodně. Taky mě "naočkovala" má super kamarádka a já nechápu, že jsem měla remosku dost dlouho odloženou:-)))
Ještě jednou děkuji.

Tvoje stránečky...

(ivulinka, 24. 9. 2012 14:25)

Ahoj milá Maruško, už delší dobu jsem si říkala, kampak jsi se nám ukryla a já tě našla čirou náhodou na tvých krásných a milých stránečkách!!!
I já moc ráda vařím a hlavně peču podle tvých receptů, hlavně velkou oblibu si u nás získala tvoje prošívana deka, kterou jsem pekla zrovinka teď o víkendu a ráda si na tebe vzpoměla.
Přeji Ti ať se daří jak v osobním životě, tak i tady na tvých stránkách.
Myslím na Tebe. I.

Re: Tvoje stránečky...

(Merylas, 27. 9. 2012 22:21)

Ivi, moc děkuji.

Fotky

(Patricie, 27. 5. 2012 21:40)

Krásné fotky krásné přírody. Hned bych tam jela.

Poklona!

(Iveta, 2. 4. 2012 21:18)

Maruško, vůbec jsem o těchto skvělých stránkách nevěděla a zírám! Upřímně Ti blahopřeji k založení Tvých stránek o vaření a těším se na Tvé skvělé recepty. Máš můj velký obdiv! :-) Přeji hodně zdaru!!!

Re: Poklona!

(Merylas, 3. 4. 2012 14:45)

Ivetko, děkuji moc, jsi milá.

Pozor, šmíruju :-)

(Zorka, 27. 2. 2012 17:31)

Ahojky, jarní prázdniny, děti mají věčně hlad, tak jsem tady... Na zítra mám plecko, takže to je jasná volba! A máš úžasné talíře na polévku...ty s tím trojúhelníkovým středem vypadají senzačně!

Re: Pozor, šmíruju :-)

(Merylas, 28. 2. 2012 22:37)

Před chvíli jsem zase já šmírovala u Tebe :-)) Jen obdivuju a kochám se. A jinak atypický, čistě bílý porcelán se mi taky moc líbí. Děkuji za návštěvu a někdy zase dojdi nakouknout.